9. 3. 2019, BAREVNÝ MINIVOLEJBAL, ČESKÁ TŘEBOVÁ .

V sobotu 9. 3. 2019 se oddíl TJ Sokol Geodézie Česká Třebová stal pořadatelem dalšího z kol barevného minivolejbalu. Dopolední zápasy v hale Na Skále a v sokolovně patřily žluté a oranžové kategorii. Odpoledne patřilo starším dětem – červeným a modrým. Za celý den se na obou hřištích vystřídalo 114 družstev všech barev (celkem asi 350 dětí), odehrály jsme celkem 490 zápasů.

Turnaj probíhal bez větších zdržení. Za to patří velký dík všem hráčům, hráčkám a dozoru  týmů, ať trenérům, učitelům nebo rodičům.

Veliké DĚKUJI patří všem rozhodčím a pomocníkům, členům našeho oddílu.

Za náš oddíl nastoupily v turnaji tyto týmy:

Žlutý 1. třída – 2 týmy – ČT A 6. místo a ČT B 8. místo

Žlutý 2. třída – 1 tým – 7. místo

Oranžový – 6 týmů – ČT A 2. místo, ČT B 1. místo, ČT C 8. místo, ČTch E 3. místo, ČT chlapci F 2. místo

Červený – 2 týmy – ČT A 7. místo, ČT B 4. místo

Modrý – 5 týmů – ČT A 6. místo, ČT B 4. místo, ČT C 4. místo ČTch D 4. místo., ČTch E 5. místo

Barevný minivolejbal