17. 2. 2013 Č. Třebová-turnaj ČT pražec 1-CH

O českotřebovský pražec, 1. turnaj ve volejbale.

V neděli 17. 2. 2013 jsme uspořádali první turnaj série turnajů ve volejbalu přípravek-děti narozené 1. 1. 2000 a mladší. Série se skládá ze tří turnajů, v každém z turnajů bude vyhlášen vítěz a oceněn každý člen družstva „Českotřebovským pražcem“ ze Sukovi cukrárny, a nejlepší tři družstva ze všech turnajů pak získají zvláštní ceny. Dnešního turnaje se zúčastnilo celkem 16 družstev z Poličky, Svitav, Dolního Újezdu, Žichlínku, Lanškrouna a tří dívčích družstev a dvou chlapeckých domácího oddílu Sokol Česká Třebová. Výkony dívčích družstev ohodnotí jejich trenér, Jirka Kouba. Chlapci hráli ve složení: Č. Třebová D-Kadlec, Bělka, Šplíchal, Č. Třebová E-Koudelný, Pirkl a Lukáš. V družstvu D hrál nejmladší účastník celého turnaje, Míša Bělka, teprve žák třetí třídy a hrál bojovně a výborně. Dalším členem D družstva byl Jára Šplíchal, kterého to byl také jeden z prvních turnajů a obstál na výbornou, oporou družstva byl Honza Kadlec. Družstvo nakonec skončilo na pěkném 8. místě. V družstvu E hrál nováček, Ondra Lukáš, Jára Koudelný a Tobiáš Pirkl. Kluci hráli bez stresu, ve svém v klidu, rozesmátí. Možná to bylo někdy trošku na škodu, ale turnaj si užili a to je hlavní.

Celkové výsledky turnaje:

1)      LANŠKROUN B