2. 10. 2016 PŘÍPRAVKA CH Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

3. A 4. KOLO PŘÍPRAVKY CHLAPCŮ.

Třetí kolo A skupiny přípravky jsme pořádali ještě za krásného podzimního dne a kluci tak jak v kole 2. obsadili krásné druhé místo. Hráli ve složení Hruška, Svoboda, Štech a Šumbera.

V neděli 2.10.2016 se hrálo 4.kolo ve Svitavách, tentokrát za každého počasí venku, bez možnosti tělocvičny. Což znamenalo i za jemně deštivého počasí, kluci bojovali ve složení Hruška, Štech, Štusák a Šumbera. Kluci tentokrát nestačili na družstva Svitavy A a Chocně. Ve výsledku jsou kluci stále na druhém místě v celkové výsledkové tabulce.

Za trenéry Markéta  a Míra

2. 10. 2016 PŘÍPRAVKA CHLAPCŮ, TROJKOVÝ VOLEJBAL (Č. TŘEBOVÁ A SVITAVY) KP PCE KRAJE.

Tuto neděli se konalo třetí kolo přeboru přípravek v trojkovém volejbale – chlapci. Družstvo ČT B (r. 2005, 2006) hrálo ve druhé výkonnostní skupině, kam se mu podařilo v minulém kole probojovat. Kluky čekaly náročnější zápasy se staršími a vyhranějšími soupeři. Sice se nám nepodařilo se v této skupině udržet, ale účast byla pro nás určitě přínosem. Soupeři byli volejbalově lepší, nenechali nás vydechnout, nutili nás být stále ve střehu. U každého z našich hráčů je zápas od zápasu vidět nějaké zlepšení, jsou to třeba pro laika neviditelné věci, ale trenéři je dokáží najít a hráče za ně pochválit.:-) Ať už je to snaha nehrát ´na první přes ´, zlepšená hra v poli, první povedené bagry či smeče apod. Pokud jde o výsledek, uhráli jsme jednu remízu (v této skupině super!) a čtyřikrát jsme prohráli, někdy těsně, někdy zcela jasně.

Družstvo ČT C (kluci r. 2006 a mladší) odjelo dnes do Svitav odehrát pět zápasů ve třetí výkonnostní skupině. Družstvo je věkově hodně mladé, v této sezóně se takzvaně ohrává. Dnes se klukům dařilo, dosáhli svého nejlepšího výsledku v soutěži – jedna výhra, jedna remíza a tři prohry. Parádní výsledek.

Poslední kolo podzimní části odehrajeme v neděli 9. 10. 2016, obě družstva se potkají ve stejné skupině. Poté nás čeká šestitýdenní volno, které využijeme k intenzivním tréninkům.:-)

Dnes hráli: D. Andrle, T. Kalousek, D. Kráčmer, M. Kubíček, J. Očenáš, J. Simon, K. Sixta, S. Svojanovský, J. Vávra

Přípravka CH+D