4. a 5. 5. 2013 BMV Dolní Újezd a KP

Oba dva dny prvního květnového víkendu byly pro naše děvčata z přípravky herní. V sobotu jsme přihlásili na turnaj barevného mini volejbalu v Dolním Újezdě čtyři družstva. Celkem se do zelené kategorie přihlásilo 11 celků. Snažili jsme se naše družstva poskládat tak, aby jejich výkonnost byla co nejvyrovnanější. Ve výsledcích turnaje se to ukázalo. Obsadili jsme 4-7 místo. Příjemně překvapilo sehraností duo Sabina Habrmanová a Terka Kahounová, které doplnili pěknou hrou Kája Olšanová a Lucka Farago. Po vítězství nad Lanškrounem B to vypadalo i na medaili, ale po vyrovnaném boji podlehly družstvu ČT B - Vendulka Vomáčková, Natálka Šumberová a Sára Horská. Další družstva tvořily: Verča Koubová, Natálka Blahová a Áďa Říhová / Anežka Linhartová, Aneta Kohlerová a Natálka Kubátová.Neděle - Krajský přebor v mini volejbale  Svitavy, skupina D: Kája Olšanová, Lucka Farago, Áďa Říhová a Vendulka Vomáčková.Po dvou vítězných zápasech holky nastoupily proti DÚ A a ve vyrovnané koncovce prvního setu prohrály 30:32. Ve zbytku turnaje pak už vyhráli jen jeden set. Škoda, že se holky nevrátily zpátky na vítěznou vlnu. Skupinu D jsme udrželi.Pardubice, skupina E: Verča Koubová, Anežka Linhartová, Aneta Kohlerová a Natálka Kubátová.První jarní premiéra na antuce byla chladná a deštivá. Z pěti zápasů holky jednou prohrály a jeden zápas remizovaly, tzn. postup do vyšší skupiny. Roman Köhler a JK