6. 11. 2022 VOLEJBAL, TROJKY CHLAPCI, 1. KOLO SKUPINA B+C.

V neděli 6. 11. 2022 jsme uspořádali 1. kolo turnaje trojek chlapců. Kluci z A družstva hráli skupinu C a vyhráli ji, kluci z B družstva hráli skupinu B a skončili pátí. Pro další kolo si družstva vymění skupiny. Na rozdíl od kvalifikace, kdy se hrál jeden set do 15 bodů, se tentokrát hrál zápas na dva sety do 25 bodů, tedy si kluci dnes dostatečně zahráli, vyzkoušeli všechny údery. Také zápasy ukázali, na čem musíme zapracovat. Stále se potýkáme se stabilitou spodního podání. Nechybí nám bojovnost a zápal do hry. Kluky hra baví a daří se nám zapojovat všech 9 hráčů, kteří dnes na zápasech byli. Moc děkuji všem, co nám pomohli, Standovi, Jirkovi, Honzovi, Jirkovi, Lukášovi. Hodně se hrálo a bylo málo prostojů, což je ideální. A družstvo-O. Štancl, J. Blaško, R. Široký, V. Špais, B. družstvo-J. Esser, F. a Š. Limberský, J. a J. Kadlecovi.

Zapsal M. Kadlec

Přípravka CH+D