4. 11. 2012 Č.T. - přípravka dívky

Přípravka dívek-poslední podzimní kolo.

Dne 4. 11. 2012 se v České Třebové na Skále odehrálo poslední kolo podzimní části přípravky dívek – turnaj skupiny D. Náš oddíl byl zastoupen dvěma mužstvy ve složení Kubátová, Koubová, Kahounová, Horská, Šumberová a druhé družstvo Vomáčková, Říhová, Farago, Olšanová. Oba týmy hrály bojovně, vzájemně se podporovaly a radovaly se z každého vyhraného bodu, setu i zápasu. První tým častěji chyboval (hlavně na podání) a v rozhodujícím zápase nezískal potřebný set a tedy sestupuje do skupiny E. Druhý tým odehrál vynikající závěr turnaje, v posledním zápase proti talentované Chocni vyhrál v napínavé koncovce první set 27:25. V druhém setu si udržel bodový náskok až do koncovky. Bez porážky tedy postupuje z prvního místa do skupiny C. Jelikož s námi začaly trénovat nové hráčky, bude pro ně skupina E vhodná pro získávání prvních volejbalových zkušeností. Zkušenější hráčky budou ve skupině C odehrávat zápasy s kvalitnějšími soupeřkami a doufejme, že nám budou vítězství přibývat.