1. 10. 2017 PŘÍPRAVKA D KP PCE KRAJE

VOLEJBAL PŘÍPRAVKY DÍVEK.

V neděli 1.10.2017 jsme odehrály III. kolo  - KP přípravky dívky.

Česká Třebová „A“ hrála v C skupině ve složení: Mastíková, Beranová, Valterová a Kubová. Holky se snažily a i přes malá nedorozumění nakonec vybojovala postup, o kterém rozhodl až podíl míčů. Za vedení týmu děkuji J. Valterovi.

Tři týmy z tréninkové skupiny Hany Dvořákové byly rozděleny do tří výkonnostních skupin. V tomto kole se nám tolik nedařilo.

Česká Třebová „B“ si v minulém kole zajistila postup do skupiny „C“. Nyní odjížděla do Poličky v novém složení – Dvořáková,  Polášková, Šindelářová, Zemanová.  Děvčata odehrála 4 utkání. V této skupině se hráčkám podařilo vyhrát pouze jedno utkání a to i přesto, že děvčata mohla vyhrát utkání všechna. Zřejmě nás poprvé „oslovila“ nervozita z možné výhry. Je to škoda, protože jsme zbytečně prohrály dobře rozehrané zápasy.

Ve sk. E nastoupila Č. Třebová „C“ ve složení – Adamová, Kaplanová, Kovářová, Preislerová. Děvčata podávala střídavé výkony. Byly vidět krásné mezihry. Vyhraný zápas a dvě remizy zajistilx udržení ve skupině „E“ v dalším kole.

ČT „D“– Drymlová, Hondlová, Kušnierová, Pecháčková, Řehořová  hostila 4 týmy v domácím prostředí. I přes snahu děvčat se tolik nedařilo a děvčata překvapivě sestoupila do skupiny G.

Tr. Adam, Benešová, Dvořáková

Přípravka CH+D