7. 5. 2017 PŘÍPRAVKA DÍVEK KP PCE KRAJE

7. 5. 2017 KP PCE KRAJE VOLEJBALOVÉ PŘÍPRAVKY DÍVEK .

ČT A

V neděli 7.5.2017 se v Žichlínku odehrálo další kolo krajského přeboru přípravky dívek. Na zápas se odjíždělo ve složení: Zuzka Havránková, Šárka Zahrádková, Anička Klimešová a Ája Jiroušková. Tohoto kola, konkrétně skupiny D, se zúčastnilo celkem šest družstev. Děvčata odehrála pět zápasů na dva hrané sety. Jedinými přemožitelkami českotřebovských hráček bylo družstvo Žichlínku "A". Dále pak sehrály utkání s Poličkou "D" a "E" a Moravskou Třebovou vítězně, 2:0 na sety. S děvčaty ze Žichlínku "B" uhrály "plichtu" - 1:1 na sety. Tyto výsledky v konečném součtu znamenaly celkové krásné druhé místo !Holky si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a je radost vidět, jak se jejich výkony zlepšují !

Trenérské duo: Horáková Iva a Šemberová Martina

ČT B, ČT C, ČT D

V neděli 7.5.2017 v domácím prostředí ve sportovní hale Na Skále se odehrálo další kolo KP přípravek děvčat.  Ve skupině F nastoupila naše nejmladší děvčata za Č.T. „C“ a „D“ a děvčata starší za ČT B.

Č.T. „B“ byla v režii starších děvčat.Sestava: Štanglerová, Řeháková, Beranová, Nováková -1.místo

Sestava:

Č.T. „C“ – Adamová, Kovářová, Peterková, Řehořová – 6.místo

Č.T.“D“ – Dvořáková, Charouzová, Očenášová, Šindelářová – 4.místo

Zpočátku byla naše hra plná nepřesností a chybování, což je u začátečníků jakým si nepsaným pravidlem. Od druhého utkání se děvčata vylepšila především v přihrávce a hra se začala podobat volejbalu.

Musím děvčata pochválit za pěkný výkon. Hra nepostrádala bojovného ducha a byla plná „neočekávaných zákroků“ s cílem vybojovat vítězství.

V tomto kole trojkového volejbalu se do hry poprvé zapojila Nikča Řehořová a Terka Charouzová a nevedly si vůbec špatně. Nikča bojovala v poli a Terce se dařilo především na podání.

Do konce soutěže zbývají dvě kola, další kolo se hraje již tento týden 14.5.2017 v Letohradě.

Jana Rejmanová

Přípravka CH+D