9. 10. 2016 PŘÍPRAVKA D Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

9. 10. 2016 PŘÍPRAVKA DÍVEK VE VOLEJBALE Č. TŘEBOVÁ.

V neděli odpoledne jsme odehráli předposlední kolo podzimní části v krajském přeboru přípravek dívek. Tentokrát jsme hráli v domácím prostředí. Ve skupině děvčata nastoupila proti týmům ze Svitav, Chocně, Dolního Újezdu a Č. T. „B“ a proti sobě.

Na dívky se přišli podívat rodiče a za jejich velké podpory jsme podávali pěkné výkony. Některá děvčata se odvážila zapojit do hry bagr, který se teprve začínáme učit. Jako v každém zápase bylo rozhodující podání. Na podání se standardně daří  Elišce Poláškové a Barče Šindelářové.

Složení družstev:

Č.T.“C“ – Drymlová, Dvořáková, Kaplanová, Očenášová, Šindelářová – 3. místo (2x vítězství, 2xremíza, 1x porážka)

Č.T.“D“ – Adamová, Kovářová, Polášková, Preislerová, Zemanová – 4. místo (1x vítězství, 3x remíza, 1x porážka)

Děkujeme za pomoc s organizací starším chlapcům.

Adam, Benešová, Dvořáková

Tr.

9. 10. 2016 KP PŘÍPRAVKY DÍVEK – ČT A, ČT B.

V neděli 9. 10. 2016 jsme odehrály další kolo KP přípravky dívek před krátkou pauzou, která nás v soutěži čeká. Tým ČT A hrál v C skupině v Lanškrouně, tým ČT B hrál v F skupině v České Třebové. A jak se nám dařilo?

S „áčkem“ jsme měly jediný cíl. Bojovat o postup do B skupiny. Ale vstup do prvního zápasu proti Letohradu byl hodně nejistý a tichý. Naštěstí s narůstajícím počtem bodů se lepšila i naše hra. Nejvyrovnanější zápas jsme odehrály se soupeřkami z Chvaletic, kdy si holky nedarovaly žádný bod zadarmo. Holky v turnaji nepoznaly prohru, a tak postupujeme o skupinu výš. Všechny holky zaslouží velkou pochvalu za hru J Velké díky patří i rodičům, kteří nám celý turnaj fandili.

I „béčko“ mělo jasný cíl -  postup do E skupiny. Poslední skupina je hlavně o podání. Tým, který lépe podává, vyhrává. Na rozehře musíme ještě zapracovat, protože pomalé nožky nás občas trochu potrápily. Konečné skóre bylo 3 výhry, 1 remíza a 1 prohra. A tak i B tým vybojoval postup do E skupiny. Na turnaji se dařilo kapitánce Aničce Klimešové. Moje poděkování patří panu Klimešovi za pomoc u týmu.

Příští kolo nás čeká 6. 11. 2016. Skupiny pro další kolo jsou v tomto složení:

A skupina: pořadatel Svitavy: DÚ A, PO A, B, SY A, C, PA

B skupina: pořadatel Chvaletice: CHV A, CHO A, LA A, C, ŽI A, ČT A