24. 9. 2017 PŘÍPRAVKA CH ČT+CHOCEŇ KP PCE

24. 9. 2017 VOLEJBAL CHLAPCI PŘÍPRAVKA-Č. TŘEBOVÁ+CHOCEŇ.

V neděli naše dvě družstva odehrála druhé kolo v trojkovém volejbale. Družstvo ČT A si v minulém kole vybojovalo postup do nejlepší A skupiny. Kluky čekaly zápasy s těmi nejlepšími. Bohužel naše družstvo neodjelo kompletní a tomu odpovídal i výsledek. Padáme zpět do skupiny B.  Nicméně kluci odehráli pět kvalitních zápasů, kde žádný míč nebyl zadarmo. Po herní stránce bylo toto kolo určitě velkým přínosem. V příštím kole mají kluci šanci si účast ve skupině A opět vybojovat.

Družstvo ČT B si minulý týden uhrálo postup ze skupiny C do skupiny B. Cílem bylo v neděli tuto skupinu udržet, a to se podařilo. Kluci skončili na pěkném třetím místě. V příštím kole, které se odehraje 8. 10. 2017 v Č. Třebové, se tak obě naše družstva potkají ve stejné skupině B.

ČT A - T.Kalousek, J.Kečkeš, K.Sixta

ČT B – D.Andrle, J.Homoláč, D.Kráčmer, J.Očenáš