01. 02. 2020 VOLEJBALOVÝ PLES NA HORÁCH.

V první únorový den letošního roku - tedy 1.2.2020 – se opět konal Volejbalový ples pod taktovkou volejbalových žen z České Třebové ve spolupráci s Geodézií Česká Třebová.

Letos jsme se v příjemném prostředí českotřebovských Hor sešli již na devátém ročníku a jsme moc rády, že se Vám vždy podaří zaplnit prostory místního sálu a restaurace 😊. Ples jako každoročně oficiálně vypukl ve 20:00 a pomyslným výstřelem na startovní čáře bylo předtančení  tří mladých a talentovaných tanečníků z taneční školy Šárky Prossové, kteří nám zatančili – streetdance a discodance. V obou tancích se předvedl zároveň i hráč našeho volejbalového oddílu Tomáš Kalousek společně s Kamčou Škrabálkovou a Martinem Prossou.

Úvodního slova se letos ujal sám DJ Miloš Kotas, který ve zkratce představil program plesu a vyzval hosty na taneční parket😊. Přání hostů plnil s úsměvem až do půl čtvrté do rána a byl i hlavním komentátorem losování  KOSMO-SLOSO  - ta byla letos opět bohatá a tak se přítomní hosté podělili celkem o třicet nádherných cen – například mobilní telefon, tablet, kontaktní gril, kávovar, robotický vysavač, vyjížďku pro dva na koni, sud piva atd…V MALO-SLOSO bylo letos celkem 315 cen, takže si určitě všichni přišli na své a věřím, že nikdo neodcházel s prázdnou 😊.

Pro letošek jsme se volejbalovým plesem rozhodly přispět na dobrou věc a připojily jsme se ke dvěma sympatickým slečnám s velkým srdcem – Jitce Novákové a Dominice Vašinové, které stojí za úžasným projektem DEJ KUS ŠTĚSTÍ – kde vybrané peníze půjdou na pomoc Magdalence – čtyřleté holčičce, kterou srazilo v lese auto - diagnóza polytrauma – těžké poranění mozku-axonální porušení, ischemie v levé hemisféře – více o příběhu Magdalenky na facebooku – DEJ KUS ŠTĚSTÍ. Celou noc byla hostům k dispozici kasička, kam mohli vhazovat libovolné finanční příspěvky, dále se dražil krásný volejbalový dort a částka, za kterou se vydražil – krásných 2.500 Kč, putovala opět do kasičky pro Magdalenku – i díky Vám a Vašim příspěvkům se nám podařilo přispět částkou 15.274 Kč. Ještě jednou DĚKUJEME!!!

Velké DÍKY patří samozřejmě našim sponzorům, partnerovi Geodézie Česká Třebová a všem, co se podíleli na organizaci plesu a neméně velké DÍKY zaměstnancům Restaurace Na Horách za trpělivost a úžasnou obsluhu!!

Doufáme, že se i letošní ples líbil, že příští rok se na jubilejním DESÁTÉM ročníku sejdeme v hojném počtu!! Uvidíme – možná přijde i kouzelník – tak si to nenechte ujít 😊.

Turnaje a akce

Všechny akce