12. 6. 2014 UKONČENÍ SEZÓNY

UKONČENÍ SEZÓNY 2013-2014

    

   V týdnu od 9. 6. -13. 6. 2014 proběhlo ve volejbalovém oddílu ukončení sezóny tradiční akcí, turnajem rodičů s dětmi. Ukončení sezóny v tomto týdnu proběhlo z důvodu toho, že v našem sportovním areálu v týdnu od 16. 6. -20. 6. 2014 měly proběhnout každoroční turnaje v rámci týdne sportu. Ty však z neznámých důvodu letos na výborně, po letech, připravených hřištích neproběhnou, a tak ukončení sezóny proběhlo s předstihem. V úterý proběhlo loučení se sezónou u nejmenších pod vedením Hanky Dvořákové, ve středu měly turnaj děti 4. a 5. tříd Markéty Bělkové a Pavla Vernera s rodiči v kategoriích žlutého, červeného a modrého volejbalu. Celkem se účastnilo 22 družstev (44 hráčů). Hrálo se na hřišti 6 x 4,5 m a při teplotě 36 stupňů. Kolem 18.30 byly vyhlášeny výsledky a pak bylo možné si opéci přinesenou uzeninu. Večer při opékání byl již plný stínu a tak jsme si užili krásný letní večer.

   Ve čtvrtek měly turnaj děti z kategorie mladších žákyň, starších žákyň a starších žáků. Opět byla podmínka hry s rodiči či sourozenci. Tentokrát se hrál klasický debl. Turnaje se účastnilo 17 dvojic. Počasí nám přálo poměrně lépe, než ve středu, teploty nebyly tak vysoké, a tak i zápasy byly bojovnější i vyrovnanější. Vždyť finále skončilo nejtěsnějším rozdílem 16:15.  

   Děkuji všem trenérům, pomocníkům z řad rodičů, sympatizantů s naší prací, za výbornou práci a čas strávený s dětmi na hřišti, turnajích a dalších akcích. Vše se nám jednou vrátí. A dětem přeji krásné a spokojené prožití prázdnin.

           

Za volejbal Michal Kadlec  

Turnaje a akce

Všechny akce