17. – 24. 8. 2019 VOLEJBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 3. TURNUS.

Jak šel den po dnu na soustředění:

V sobotu 17.8.2019 vypukl poslední třetí běh letošního soustředění v Říčkách. Je tu drtivá převaha žen nad trenéry (Hanzelka, Klimeš, Horák, Resl), jelikož tento týden čeká makačka kadetky, starší žákyně a družstvo žen. Po příjezdu se dívky vrhly na první tréninkové jednotky. Žákyně absolvovaly motorické testy a kadetky se seznamovaly s balónem, protože v neděli odehrály turnaj v Písečné, kde obsadily páté místo. Obě mládežická družstva si zatím vedou velmi dobře. Zaslouží si pochvalu za předvedenou práci v trénincích, bojovnost a nasazení ve večerních turnajích, kde se hraje do roztrhání těla :-). Takže... jen tak dál!!! Počasí nám zatím přeje, drobné šrámy na těle nepočítáme :-)! PS: trenéři to zvládají na jedničku.

V úterý a ve středu začínáme rozcvičkou, žene nás to kupředu, živíme se mrkvičkou. Na terase taneček, pro náš pevný zadeček. Po snídani Rosťa velí, on se směje, nás to bolí. V úterý jsme měly Vánoce, když holanďák byl po roce. Koledy nám k němu hrály, všichni jsme se tomu smáli. Kadetky to s ženami bombily, žačky pyramidy stavěly. K tomu fyzickou kondici ladíme, kolektiv týmu tím tmelíme. Ve středu se déšť snaží zhatit naše plány, berem kecky - na sjezdovku letíme jak vrány. Pak jídelna se v posilovnu mění, kruháček ten naše těla zpevní. Po obědě je zas sunshine, stabilitu trénuje nám slackline. Rosťa do lesa na hřiby odbíhá, když litý boj na hřišti probíhá. Žačky HČJ pilují a neskutečně se zlepšují. A aby toho nebylo málo, po večeři se ještě hrálo a je to tady prostě BÁJO :-)!
PS: HČJ = herní činnost jednotlivce

Zakončujeme poslední běh soustředění. Ve čtvrtek po dopoledním tréninku následuje výlet. Kadetky vyráží do Rokytnice, mladší se vydají na výlet z parkoviště na Haničce. Po vydrancování bufetu na pevnosti pokračujeme po hřebenu. Rozdělili jsme se na dvě skupiny, vrcholové družstvo zdolává rozhlednu na Anenském vrchu, houbařské družstvo mezitím plení okolní lesy.
V pátek zahajujeme ranní vodní bitvou, tam se holky pořádně vyřádí – není nad to kamarádky pořádně zmáchat. Pak pokračujeme v trénincích, večerní turnaje nesmí chybět. Zakončíme opékáním buřtů, balíme a zítra valíme domů, mamky už se na nás těší

 

Trenéři M. Klimeš, J. Horák, R. Hanzelka a další.

Turnaje a akce

Všechny akce