13. 12. 2014 BMV POLIČKA

Turnaj barevného minivolejbalu v Poličce.

V sobotu 13.12.  odjíždělo 18 družstev  což bylo celkem 45 dětí s velkou podporou trenérů a rodičů do Poličky hrát Vánoční turnaj v barevném volejbale. Tentokrát byl turnaj dobře zorganizován a bez velkých prostojů dětí odehráli 6 zápasů.

Kategorii  zeleného  volejbalu hrálo 16 družstev, náš oddíl měl 4 družstva a nevedla si vůbec špatně, 3. místo - Bělka, Hruška  a Šumbera, 4.místo - Blažková, Honlová a Paarová, 5.místo - Bicanová, Kráčalová a Verešpejová, na 9. místě - Hyláková, Šmídová, Vernerová a Vomáčková.

Kategorii červeného  volejbalu hrálo 16 družstev  a ovládlo ji naše družstvo složené Svoboda a Štech, 3.místo - Hondlová a Jebousková, 10. místo - Balážová, Broulíková a Dušková, 11.místo - Doležalová, Kaplanová a Štiková.

Oranžovou kategorii hrálo 22 družstev a výkon našich hráčů byl velmi rozdílný 1. místo získali Roller a Rybka, 13.místo - Havránková a Koubová , 17. místo - Klimešová a Zahrádková a 22.místo - Andrle a Očenáš.

Děti si hru užívaly, vzájemně se povzbuzovaly a nové děti, které začaly hrát letos na podzim do týmu zapadly a ti "staří"  jim pomohly a za to jim moc děkuji.

Další BV budeme pořádat my v ČT 10.-11.1. 2015, tak doufám, že úspěch zopakujeme.

Markéta Bělková

13. prosince se naši nejmladší svěřenci zúčastnili turnaje BMV v Poličce. Celkem bylo přihlášeno 28 družstev žlutého minivolejbalu. Pro některéděti to byla premiéra a získávání prvních zkušeností a dojmů v minivolejbale. Bylo pěkné pozorovat děti, jak naplno prožívají své první úspěchy či neúspěchy.

Nejlepšího umístění dosáhlo družstvo ČT„D“. Děvčata zahrála moc pěkně a umístila se na 8 místě.

Družstva:

ČT„A“– Homoláč, Sixta

ČT„B“ -  Felgr, Pražák

ČT“C“– Adamová, Dvořáková

ČT„D“– Očenášová, Polášková

ČT„E“– Kaplanová,Kovářová

ČT„F“– Charouzová, Špaisová

Cílem barevného minivolejbaluv této sezóně 2014/2015 je uplatňovat pohybové dovednosti, které si děti osvojují na trénincích. Vzhledem k tomu, že máme (k naší radosti) nově příchozí děti, je naší snahou tyto děti rychle adaptovat do stávajícího kolektivu a zároveň získávat i první zápasové zkušenosti.

Pochvala jako vždy patří všem dětem za jejich snahu, poděkování trenérům, ale také rodičům a prarodičům, kteří nám pomohli zabezpečit jednotlivé týmy.

Dvořáková Hana

Barevný minivolejbal