18. 2. 2023 VOLEJBAL, BAREVNÝ MINIVOLEJBAL ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V sobotu 18. 2. 2023 náš oddíl, Sokol Č. Třebová uspořádal turnaj v BMV, součást celoročního festivalu turnajů. V dopoledních hodinách se hrál volejbal v barvě žluté a oranžové, odpoledne v červené a modré. Turnaje se zúčastnily družstva ze Svitav, Lanškrouna, M. Třebové, Poličky, Litomyšle, Pardubic, Letohradu, Chvaletic a družstev domácího oddílu. Celkem se zúčastnilo 61 družstev což je celkem 150 dětí. Výsledky nejsou až tak důležité, protože v Barevném volejbale jde především formou hry umožnit hrát volejbal dětem od 1.-7. třídy a Barevný volejbal to svými pravidly umožňuje. Ve žlutém uniklo holkám prohrou v posledním zápase možná 1. místo a tak skončily na krásném 3. místě (Faltejsková, Nováková), v oranžové volejbale sbírala zkušenosti dvojice Křístková, Kubínek, 4. místo obsadila Esserová a Rybková, 3. místo Limberský Šimon a Kadlec Jindra, v červeném volejbale jsme družstvo neměli a v modrém sbírali zkušenosti věkem v turnaji nejmladší Štancl, Široký, Esser, Limberský Filip, Kadlec Pepa, Lohrerová, Široká, Frajdlová, Blaško, Ježek, Morávková, Čížová, Hyláková, Vydrová a Šejnohová 3. místo, Halvová, Řeháková, Slezáková. Organizaci zvládli na výbornou kadetky, starší žákyně a žáci, Tomáš Vydra, Honza Esser, M. Bělková, Jan Kadlec, p. Morávek, J. Limberský.

M. Kadlec

Barevný minivolejbal