26. - 27. 4. 2014 BMV Lanškroun

Do barevného minivolejbalu v Lanškrouně jsme z našeho oddílu přihlásili dvě kategorie. V sobotu to byla modrá barva pro děvčata ze 6-7 tříd ZŠ a neděle patřila těm nejmladším v žluté kategorii. Sobota 26. dubnaV modré kategorii bylo přihlášeno celkem 12 tříčlenných dívčích teamů z Lanškrouna, Svitav, Dolního Újezdu a České Třebové. Každé družstvo odehrálo pět zápasů po patnácti minutách, takže celkově krásná hodina a čtvrt plná nahrávání, smečování, blokování a vybírání. Holky si první zápasy musely zvyknout na menší hřiště, což se bohužel vymstilo družstvu C, které v prvním zápase prohrálo o bod a přišlo tak o postup do finálové skupiny o celkové první až třetí místo. Tam se probojovali pouze vítězové z tří základních  skupin. My jsme měli přihlášeny čtyři družstva:Č. Třebová A - Lucka Farago, Aneta Kohlerová, Verča Koubová  2.místoČ. Třebová B - Lucka Rybková, Kačka Nosková, Terka Kahounová  8.místoČ. Třebová C - Anežka Linhartová, Sára Horská, Sabina Habrmanová 4.místoČ. Třebová D - Vendy Vomáčková, Natálka Kubátová, Áďa Říhová  5.místoJKNEDĚLE 27.4.2014 – předpřípravka

V neděli 27.4.2014 jsme se zúčastnili předposledního turnaje BMV, tentokrát pořadatelem byl Lanškroun. Přihlásili jsme pět družstev, celkem byla potvrzena účast 28 družstev.

Za Českou Třebovou nastoupili:

Č.T.“A“ – Havránková, Polášková

Č.T.“B“ – Koubová, Kubíček

Č.T.“C“ – Klimešová, Ševčíková

Č.T.“D“ – Adamová, Dvořáková

Č.T.“E“ – Kovářová, Pražák

Nejlepšího umístění dosáhlo družstvo Č.T.“A“, které skončilo na pěkném 8. místě, dále pak Č.T.“B“, které obsadilo 11.místo. Družstva C,D,E, jsou v této věkové kategorii prvním rokem a tak tedy vyšší umístění očekáváme v nadcházející sezóně.  V tomto roce děti získávají teprve zkušenosti.

Pochvala patří opět všem dětem, hra je baví a je vidět, že se stále zlepšují.

Dvořáková Hana

v.t.  

Barevný minivolejbal

Všechny akce