6. – 7. 4. 2019 VOLEJBAL, BMV LANŠKROUN.

První dubnový víkend byla hala SOŠ a SOU v Lanškrouně plná natěšených volejbalistek a volejbalistů. V sobotu se zde hrál žlutý a oranžový minivolejbal, neděle patřila starším - červeným a modrým.

V sobotu soupeřilo celkem 70 týmů (34 žlutých, 36 oranžových), v neděli 54 týmů (27 červených, 27 modrých).  Za náš oddíl se bojů o medaile pustily 3 žluté týmy, 2 oranžové a 2 červené. A jak se dařilo?

ORANŽOVÝ – M. Janda

V sobotu se konal v Lanškrouně turnaj v barevném volejbale. Turnaje se zúčastnila dvě družstva Sokola Česká Třebová v kategorii oranžový volejbal. Všechny týmy byly rozlosovány do čtyř skupin a v každé skupině hrálo devět týmů. Družstvo A  hrálo ve složení Homoláč M., Hűbl Š. Družstvo za celý  turnaj nepoznalo porážku a po vynikajících výkonech obsadilo první místo. Hráči si zaslouží velkou pochvalu.

Družstvo B hrálo ve složení Dašek L., Janda M., Vlček O. Obsadilo ve své skupině páté místo. Družstvo vyhrálo čtyři zápasy a jeden zápas skončil remízou. Prohrané zápasy budou pro hráče důležitou zkušeností do dalších zápasů.

ČERVENÝ

V neděli čekala porce zápasů na červené. Naše 2 týmy statečně bojovaly a sbíraly nové zkušenosti. Týmu ČT A ve složení: Felgrová Lucka a Zahálková Rozárka se dařilo a obsadily 3. místo.  Tým ČT B, kde hrála Cetkovská Kája, Štechová Verča a Kovářová Verča obsadil 8. místo. Trenéři: A. Felgr a M. Štech

Do Lanškrouna velké díky za uspořádání turnaje.

JR

Barevný minivolejbal