9. 4. 2017 BMV Č. TŘEBOVÁ MODRÝ A ČERVENÝ

BMV ČT – ČERVENÝ, MODRÝ 9. 4. 2017.

V neděli jsme pořádali druhou část barevného volejbalového reje. Turnaj pro žlutý a oranžový volejbal jsme zvládli odehrát v lednu a teď nás čekal turnaj pro červené a modré.

Uzávěrka přihlášek se pomalu blížila a vypadalo to, že budeme mít poklidný turnaj. Ale na poslední chvíli nastal bum a počet týmů stoupal a stoupal J Nakonec se turnaje zúčastnilo 32 týmů červených a 36 týmů modrých. Pro pohodový průběh, a co nejvíce hraní, jsme červený turnaj odehráli v sokolovně a modrý v hale Na Skále. Systém byl podobný u obou kategorií – červení měli skupiny po 8 a modří skupiny po 9 týmech, kolo se hrálo 6 minut. Odehráli jsme pořádnou porci zápasů – v sokolovně 122, na hale 144. Po skončení kola jsme rozehrávali další v rychlém tempu, a tak jsme měli hotovo v nádherném čase. Po poslední hvizdu následovalo vyhlášení prvních tří týmů z každé skupiny a předání medailí. Každý hráč dostal malou sladkou odměnu.

Moje veliké poděkování patří všem, kdo se jakkoliv zapojili do organizace, ať příprav či samotného turnaje. Děkuji našemu „áčku“ žen, juniorkám – Čahy, Kristýně a Anetě, žákyním – Šárce, Kítě, Ádě a Elišce, za oba bufety díky Romaně, Hance Dvořákové, Radce Benešové a Michalovi Kadlecovi.  Teď až zase za rok J

A jak se dařilo třebovským týmům?

ČERVENÝ (míč se pouze pinká – dvojice) - za Českou Třebovou  nastoupilo 8 družstev. A toto byla jejich umstění:

Bomberky  „A“ – Pája Hermanová, Bača Štosová –  1. místo

ČT „A“ – Kája Sixta, Honzík Vávra – 4. místo - Kluci věkem patří do oranžového volejbalu, obstáli i však v barvě červené na výbornou.

ČT „B“ – Áďa Kaplanová, Barča Šindelářová – 1. místo

ČT „C“ – Kája Hondlová, Eliška Polášková – 1. msto

ČT „D“ – Barča Očenášová, Nikča Řehořová – 2. místo

ČT „E“ – Denča Dvořáková, Terka Zemanová – 5. místo

ČT „F“ – Kája Adamová, Majde Peterková – 3. místo

ČT „G“ – Míša Drymlová, Hanka Kovářová, Eli Preislerová – 5.místo

Trenéři: M.Adam, H. Dvořáková, J. Fišar

MODRÝ (trojkový volejbal) - trnaje se zúčastnilo 6 třebovských týmů.

ČT A - T.Kalousek, D.Kráčmer, J.Očenáš - 6.místo

ČT B - D.Andrle, J.Kečkeš, M.Kubíček, S.Svojanovský - 8.místo

Bomberky A – Lucka Neumanová, Marťa Klementová, Pája Jebousková, Sára Horáková – 3. místo

Bomberky B – Zuzka Havránková, Šárka Zahrádková, Ája Jiroušková, Marťa Štanglerová – 3. místo