24. 1. 2016 BMV SVITAVY

24. 1. 2016 BMV SVITAVY.

   V neděli 24. 1. 2016 jsme se v ranních hodinách sešli na vlakovém nádraží, abychom vyrazili na další turnaj v barevném minivolejbalu, tentokrát do Svitav. V naší žluté kategorii (2. třída ZŠ) jsme měli přihlášených pět družstev. Všechna družstva se chtěla pokusit o co nejlepší výsledek, ale hlavně a to je to nejdůležitější, pobavit se a zasportovat si. Družstva byla rozdělena do třech skupin. Družstva chlapců hrála ve složení ČT A – Kuba Simon, Karel Sixta (3. místo ve skupině B), ČT B – Tomáš Felgr, Honza Vávra, Honza Homoláč (2. místo ve skupině C) a ČT E – Josef Drašnar, Hugo Špais a Štěpán Vébr (8. místo ve skupině C).  Děvčata hrála ve složení ČT C – Rozárka Zahálková, Lucie Felgrová (8. místo ve skupině A) a ČT D – Karolína Cetkovská, Karolína Štantejská (7. místo ve skupině B).

  Chlapci i děvčata podaly dobrý výkon a bojovaly o každý míč. A i když ne vždy se vše povedlo dle jejich představ, nevzdaly se a bojovaly dál. Pro některé to byl jejich první volejbalový turnaj.

 

   Za dobrými výsledky hráčů stojí i Hana Dvořáková, která se svým trenérským týmem vedla děti v minulé sezóně a částečně i v té letošní.

 

  Další turnaj v barevném minivolejbalu se uskuteční 27. 3. v Dolním Újezdu.

 

A.    Felgr a J. Fišar

Barevný minivolejbal

Všechny akce