15. 11. 2015 ORANŽOVÝ Č.TŘEBOVÁ KOLEJNICE

15. 11. 2015 ORANŽOVÝ VOLEJBAL - O ČESKOTŘEBOVSKOU KOLEJNICI.

V neděli 15. 11. 2015 uspořádal volejbalový oddíl Sokola Česká Třebová           turnaj v barevném volejbale, oranžové barvě, pro děti 3.-4. třída. Zúčastnilo se celkem 27 družstev, která byla rozdělena do tří skupin po 9 družstev, kde družstva sehrála zápasy každý s každým na časový úsek 6 min. Turnaje se zúčastnila družstva z Poličky, Svitav, D. Újezdu a České Třebové. Výsledky nejsou tak důležité, protože důležité je, že se děti dobře bavily a při utkáních prožily mnoho zážitků.  Jen pro nastínění, dvě skupiny vyhrála družstva ze Svitav a jednu skupinu Česká Třebová. Velké dík patří všem, kteří se podíleli na zajištění turnaje-kadeti, rodiče, ženy z A teamu, mladší žákyně a mladší žáci.

Michal Kadlec

Barevný minivolejbal