29.-30. 3. 2014 BMV D.ÚJEZD

29. 3 -30. 3. 2014 barevný volejbal v Dolním Újezdě

 

   V sobotu 29. 3. a 30. 3. 2014 uspořádal volejbalový oddíl Dolní Újezd 2. turnaj v barevném minivolejbalu dětí od 1. třídy až do 7. třídy. V sobotu se mezi sebou utkala družstva v červeném minivolejbale (3.-4. třída ZŠ) a v modrém volejbale(5.-7.třída ZŠ). Celkem se přihlásilo 20 družstev do červeného minivolejbalu a 12 družstev do modrého volejbalu. Turnaje se zúčastnily děti z Poličky, Dolního Újezdu, Lanškrouna a Svitav. Každé z dětí obdrželo diplom, sladkou odměnu a vítězové kvalifikačních skupin ještě bonbóny. V červeném minivolejbale soutěžilo 6 českotřebovských družstev a nevedly si špatně, někteří hráli tuto kategorii po prve. A jak dopadly ?

 

Skupina A:

2. místo družstvo C - Blažková a Dvořáková

3.místo  družstvo D - Hyláková a Pešková

4.místo  družstvo F - Svoboda a Šumbera

 

Skupina C:

1.místo družstvo A - Bělka a Hruška

 

Skupina D:

1.místo družstvo E - Balážová a Vernerová

 

Skupina E:

3.místo  družstvo B - Doležalová a Vernerová

 

   V modrém volejbale jsme měli jedno družstvo a  hrálo ve složení Bicanová, Bláhová, Honlová, Paarová, Šmídová a Verešpejová. Naše holky hrály proti ml. žákyním a byť vyhrály jeden zápas skončili na 12. místě. Turnaj byl skvěle zorganizován a doma jsme byli ve 14.15 hod.

   Na turnaj děti dopravili otcové coby podpora a i jako koučové Standa Vomáčka,  Míra Dvořák, fandové rodina Balážových a také trenéři Markéta a Pavel Verner

   Druhý den v neděli 30. 3. 2014 byl odehrán turnaj ve žlutém (1.-2. třída ZŠ) a oranžovém (2.-3. třída ZŠ). Žluté kategorie se zúčastnilo pět družstev z Č.Třebové a jedno družstvo v oranžové kategorii. Za tréninkovou skupinu Markéty Bělkové hráli žlutí - Andrle, Kráčmer a Očenáš a oranžoví Jebousková, Koďousková a Rybka. Mladí volejbalisti se na tento turnaj dopravovali autobusem a tak ještě před vyhlášením, pouze se sladkou odměnou utíkali na autobus a tak výsledky "příště".

 

Za volejbalový oddíl SK Geodézie Č. Třebová Markéta  

 

Barevný minivolejbal

Všechny akce