28. 5. 2011 Č. Třebová

Volejbal v barvách“ aneb „Holky a kluci v trenýrkách“ série minivolejbalových turnajů na Jižní Moravě, Vysočině a Pardubickém kraji.

Seriál turnajů v barevném minivolejbale se přesunul 28.5.2011 do Pardubického kraje a pořadatelem se stal T. J. Sokol Česká Třebová ve spolupráci s SK Geodézie Česká Třebová. Ve sportovní hale VDA Na Skále bylo připraveno šest hřišť, na kterých se utkalo celkem 43.družstev z Pardubického kraje. Celkem se turnaje zúčastnilo cca 130 dětí, které sobotní dopoledne vyplnilo pohybem a hrou ve žlutém, oranžovém, červeném a zeleném minivolejbale. V kategorii žlutého minivolejbalu se utkalo celkem 12.družstev, která byla rozdělena do dvou skupin po šesti družstvech. V kategorii oranžové bylo 13.družstev rozděleno do dvou skupin po šesti a sedmi účastnících. V obou kategoriích (žlutá a oranžová) první tři družstva postupovala do finálové skupiny C a družstva na 4-6, popř.4-7 do finálové skupiny D. Zápasy ze skupiny se započítávali. V červeném volejbale se utkalo systémem každý s každým 9.družstev a stejný systém i počet zúčastněných družstev byl v kategorii zeleného volejbalu. Volejbalové hemžení a um dětí  zachytila ve své reportáži místní kabelová televize. Každé ze zúčastněných družstev bylo odměněno sladkostí a  družstva na prvních třech místech skupin C a D u kategorií žluté a oranžové a družstva na prvním až třetím u kategorie červené a zelené převzala medaile z ruky  poslance parlamentu ČR pana Václava Cempírka. Organizačně byl turnaj připraven na jedničku, na čemž mají podíl ženy A družstva oddílu, dále A. Renčínová, K. Renčín, Kohoutkovi, L. Balcar, J. Fišar, trenéři a rodiče dětí.

Za  oddíl volejbalu SK  Česká Třebová Michal Kadlec

Barevný minivolejbal