23. 4. 2016 BMV LANŠKROUN

BMV Lanškroun – žlutý  23. 4. 2016

V sobotu jsme vyrazili na poslední turnaj v barevném minivolejbalu v této sezóně. Pro některé hráče to byl poslední turnaj ve žluté kategorii, a tak se chtěli rozloučit dobrým výkonem. Přihlášeno bylo 30 družstev rozdělených do čtyř skupin. Náš oddíl reprezentovala dvě družstva dívek a čtyři družstva chlapců. Všechna naše družstva se snažila a bojovala, i když tu a tam ne na sto procent. Nakonec se nám podařilo dvě skupiny vyhrát. Ve skupině „A“ Honza s Tomášem jednou remizovali a ostatní zápasy vyhráli. Skupina „D“ byla bodově nejvyrovnanější a před posledními zápasy ještě nikdo netušil, jak se umístí. Vítězství znamenalo cestu na stupně vítězů, porážka mohla znamenat „brambory“. Kája s Luckou nastupovaly proti klukům ze Svitav s viditelnou nervozitou. Začátek zápasu se jim nevydařil, ale brzy se vzpamatovaly a nakonec s přehledem vyhrály a zaslouženě se radovaly z prvního místa.

Všichni hráči i hráčky si zaslouží pochvalou, za předvedenou hru na všech turnajích. Věřím, že i v další sezóně budou bojovat a hlavně se hrou dobře bavit.

Barevný minivolejbal