14. 6. 2016 UKONČENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKA

Turnaj rodičů s dětmi k ukončení sezóny 2015-2016-kategorie předpřípravky.

Dne 14. 6. 2016 proběhl poslední trénink předpřípravky. Náplní tréninku byl atraktivní turnaj dvojic s účastí jednoho z rodičů.  Účelem této akce je ukázat rodičům, co se děti za rok naučili a užít si společně sportovní odpoledne. Je pěkné sledovat,  jak se nejmenší  hráči snaží své rodiče donutit k maximálním výkonům, aby zvítězili.

Do turnaje se přihlásilo v kategorii děvčat (3. třída ) 13 dvojic, které byly rozděleny do dvou skupin, kde družstva sehrála zápasy každý s každým na 8 min. hraného času . Skupina mladších dětí  (2. a 1 třída) byla v počtu 12 dvojic, rozdělených také do dvou skupin. Po odehrání skupin následovalo finále, které určilo pořadí na jednotlivých místech. Odměna však náležela všem účastníkům za jejich krásné a bojovné výkony. Po celou dobu turnaje svítilo sluníčko a atmosféra byla velmi příjemná.

Po ukončení turnaje probíhalo opékání buřtů. Na závěr jsme si popřáli krásné prázdniny a již nyní se těšíme na tábor v Říčkách.

Trenéři:

Adam,  Benešová, Dvořáková, Felg, Fišar St.

Za volejbalový oddíl Sokola ČT Michal Kadlec

Přehazovaná CH+D