22. 1. 2023 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ KLUKŮ 3.KOLO, ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V neděli 22.1.2023 jsme uspořádali 3.kolo přehazované kluků v hale Na Skále. Do zápasů nastoupili dvě naše družstva-A družstvo F. Limberský, M. Ježek, J. Blaško, V. Špais a B družstvo-Š. Limberský, J. Kadlec, J. Kadlec, a nováčci O. Kubínek a N. Borek. A družstvo nenavázalo na předchozí 1.místo, dnes skončilo až na 4. místě, B družstvo obsadilo 6. místo. Kluci v B družstvu podali bojovný, radostný výkon a pomohli Ondrovi a Nikolasovi v jejich prvních zápasech. A družstvo v některých zápasech ztrácelo koncentraci, což je škoda, ale jsou před námi další zápasy, a tak se kluci jistě poučí. Děkuji dívkám z družstva starších žákyň za pomoc, Rovněž tak J. Limberskému, S. Fišarovi a M. Bělkové za organizaci.

M. Kadlec

Přehazovaná CH+D