15. 4. 2018 PŘEHAZKA CH Č. TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

15. 4. 2018, ZÁVĚREČNÝ TURNAJ V PŘEHAZOVANÉ CHLAPCŮ.

Poslední, 5. turnaj, v přehazované chlapců byl pro obě skupiny společný. Pořadatelství bylo přiděleno našemu oddílu. V hale Skalka Bomberky bojovaly v regionálním kole MČR mladších žákyň, a proto jsme přehazovanou pořádali v tělocvičně ZŠ Nádražní.

Podle výsledků bylo 14 týmů rozděleno na 2 skupiny. V A skupině se bojovalo o medaile, v B skupině se „borci“ spíše ohrávají.

V letošním ročníku nastupovaly pravidelně 2 týmy České Třebové. V průběhu jsme zapojili i kluky mladší, z tréninkové skupiny Aleše Felgra. A kluci si vedli na výbornou. A tým v tomto závěrečném turnaji bojoval o medaile, B tým čekala závěrečný turnaj velká zkouška v A skupině, kde přece jen někteří soupeři byli i víc než o hlavu větší.

A tým ve složení: Felgr, Klimek, Sixta a Vávra (v průběhu soutěže hráli i Beran a Vebr) vybojoval krásné 3. místo a na krk si kluci pověsili bronzové medaile. Gratulujeme J

B tým odehrál poslední turnaj v této sestavě: Dašek, Halva,  Hűbl, Vlček.

Veliké díky patří všem rodičům, kteří nám v průběhu sezóny pomáhali – hlavně díky p. Daškovi a p. Hűblovi.

KONEČNÉ CELKOVÉ VÝSLEDKY KP PŘEHAZOVANÉ CHLAPCŮ 2017/2018

1.LET A      85b.