7. 4. 2024, VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ CHLAPCŮ, POSLEDNÍ KOLO.

V neděli 7. 4. 2024 družstvo B jelo hrát do Svitav finálové kolo v přehazované. Pro školní rok 2023/2024 je soutěž odehrána. Družstvo B hrálo tuto soutěž 1. rokem a dnešní kolo bylo příslibem do budoucna, byť vyhrálo pouze jeden zápas, rozdíl v bodech byl minimální. Byla vidět bojovnost a z toho jsem měla radost.

Během celého roku družstvo reprezentovali Marek a Michal Hájkovi, Matouš Hurt, Vítek Kubový, Jirka Rybka, Honza Vydra a Kryštof Zita

Dnes hráli: Marek a Michal Hájkovi, Matouš Hurt, Jirka Rybka a Honza Vydra

Děkuji panu Rybkovi za pomoc s vedením družstva a podporu na místě.

Bělková Markéta

7. 4. 2024 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ CHLAPCŮ, SVITAVY.

V neděli se kluci z družstva přehazované zúčastnili posledního kola v přehazované ve Svitavách. Turnaje se zúčastnilo 12 družstev, včetně našich dvou družstev. Kluci z A družstva se chvíli na hřišti hledali. Chyběl pohyb a soustředění, ale pak zlepšili své soustředění, hru si užívali a jeden z lepších zápasů odehráli v posledním kole proti domácímu družstvu Svitavy A, které v celkovém pořadí obsadilo 3. místo, když vítězství ztratili posledním míčem a jen remizovali. Dnes to byl povedený turnaj, dnes kluci skončili na 6.místě, celkově za celý rok obsadili také 6. místo. A družstvo Š. Limberský, Jindra Kadlec, V. Andrle, O. Kubínek. Družstvo vedl, tak jak celý rok, Jirka Limberský.

M. Kadlec

Přehazovaná CH+D