16. 2. 2013 D. Újezd-minipřehazovaná

SOKOL Č. TŘEBOVÁ, ODDÍL VOLEJBALU-MINIPŘEHAZOVANÁ V DOLNÍM ÚJEZDĚ.

Dne 16. 2. 2013 pořádal Sokol Dolní Újezd turnaj pro nejmenší, tedy prvňáky a předškoláky v přehazované.

Turnaje se zúčastnilo 17 družstev. Volejbalový oddíl Sokola Česká Třebová přihlásil z důvodu nemocnosti dětí pouze tři družstva.

Č. Třebová A: Barča Koubová, Zuzka Havránková

Č. Třebová B: Jakub Očenáš, Tadeáš Honl

Č. Třebová C: Bára Šindelářová, Eliška Polášková

Nejlépe se umístilo družstvo Č. T. A na 7. místě, hned za ním skončilo družstvo Č. Třebové B na 8. místě.

Tadeáš Honl odehrál svůj první turnaj a vedl si velmi dobře. Pro ostatní to byl již třetí turnaj a je vidět, jak si děti začínají na hřišti věřit víc a víc.

Nejmladší děvčata (předškolačky) obsadily „krásné „16. místo. Krásné proto, protože děvčata hrála s úžasným nábojem a jiskrou, radovaly se z každého povedeného míče a dokonce se jim podařilo 1x zvítězit. Všechna utkání odehrála k radosti nás trenérů.

Všem dětem patří pochvala a všichni se těšíme na další turnaj 9. 3. 2013 opět v Dolním Újezdu.

Za volejbal a Sokol Č. Třebová Hana Dvořáková a Michal Kadlec.

Přehazovaná CH+D