5. 5. 2013 Č. Třebová BMV

Barevný minivolejbal v Lupenici.

 

   V neděli 5. 5. 2013 jsme se zúčastnili turnaje v barevném minivolejbalu v kategoriích minižluté, žluté a oranžové v Lupenici. Autobus přijel včas, všechny děti dorazily, ale počasí bylo proti. Poměrně hustý liják nám změnil plány. Po konzultaci s organizátorem turnaje v Lupenici, který turnaj pro špatné počasí zrušil, jsme se rozhodli, uspořádat si vlastní turnaj. Díky majiteli tělocvičny, školy VDA, který nám umožnil uspořádat turnaj ve svém zařízení, jsme se přesunuli do haly VDA Na Skálu a tam jsme rozehráli turnaj v kategorii mini žluté a oranžové. V každé kategorii nastoupilo 6 družstev. Celkové pořadí není důležité, důležité je, že se děti bavily a že nám s turnajem pomohli přítomní rodiče-P. Verner, J. Koubová, R. Benešová, M. Dvořák, M. Štech a H. Dvořáková.

   Vítězem v kategorii žluté se staly Romana Hylenová a Eliška Polášková, v kategorii oranžové Klaudie Honlová a Šárka Dvořáková.

   Volejbalu se zúčastnily: Svoboda, Blaško, Vomáčková, Doležalová, Hyláková, Vernerová, Hruška, Šumbera, Štech, Dušek, Hurt, Honl a Dvořáková (oranžoví), Halbrštátová, Homoláč, Koubová, Očenášová, Peterková, Havránková, Dvořáková, Kadlecová, Kovářová, Očenáš, Ševči, Pražák, Hylenová a Polášková (žlutí)

 

Za volejbal  Česká Třebová Michal Kadlec  

Přehazovaná CH+D

Všechny akce