5. 11. 2023 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ CHLAPCŮ, 2. KOLO LITOMYŠL.

K druhému kolu v přehazované zajíždělo A družstvo do Litomyšle. B družstvo se tentokrát nezúčastnilo, z důvodu nemoci. V krásné hale kluci sehráli 10 zápasů, s bilancí 6 výher a 4 prohry. Chvíli trvalo, než kluci pochopili, že dnešní turnaj není přehlídka soch. Ale pak se rozehráli a předváděli krásnou hru, plnou pohybu, povzbuzování, tvrdých podání. Nejhezčí byl vítězný zápas s Kerharticemi. Dnes kluci obsadili 4-6 místo, při získání 12 bodů. Celková tabulka se nepočítá z umístění v jednotlivých turnajích, ale z počtu získaných bodů. Dnes hráli: Š. Limberský, V. Andrle a J. Kadlec. Družstvo vedl zkušeně J. Limberský.

M. Kadlec

Přehazovaná CH+D