18. 11. 2018 PŘEHAZKA D D. ÚJEZD KP PCE

18. 11. 2018 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ DÍVEK, D. ÚJEZD.

Je nedělní mrazivé ráno a my vyrážíme k prvnímu kolu KP přehazované dívek do Dolního Újezdu. V této sezóně je přihlášeno 33 družstev rozdělených do třech skupin, což znamená, že každé družstvo odehraje vždy 10 zápasů. Náš oddíl má v soutěži dvě družstva.

V tomto kole poměřila děvčata své síly s družstvy z Dolního Újezdu, Poličky, Letohradu, Chvaletic a Svitav. Naše „A“ družstvo tvořené, až na jednu výjimku, děvčaty se zkušenostmi z předchozích let, předvádělo celkem vyrovnané výkony. Až na jeden zápas, kdy děvčata nastoupla proti soupeřkám, které bez problémů prošly pod sítí. Jaké překvapení pro ně bylo, když na jednou prohrávaly a musely hodně zabojovat, aby nakonec  zápas otočily a vyhrály 15:13. Snad se poučily, že se nevyplácí podcenit na první pohled slabší tým. Družstvo skončilo na 4. místě.

Družstvo „B“,  bylo tvořeno děvčaty, která toho ještě mnoho neodehrála. Přesto se děvčata snažila a lepší okamžiky střídaly o něco slabší. Předvedený výkon stačil na 10. místo. Příště to bude určitě o něco lepší J. Svoji trenérskou premiéru si u družstva odbyl Jan Kadlec.

Družstvo „A“ : Cetkovská, Dobroucká, Felgrová, Štechová

Družstvo „B“ : Honišová, Kotyzová, Pražáková, Řeháková, Řehořová, Šmídová