26. 3. 2023 VOLEJBAL, PŘEHAZOVANÁ DÍVEK 5. KOLO, SVITAVY.

   V neděli 26.3.2023 bylo vysláno naše družstvo s tatínky Petrem Havlenou a Mírou Faltejskem k odehrání 5. kola přehazované skupiny A do Svitav. Po odehraných 7 zápasech děvčata uhrála pouze jednu remízu a 6 proher.

   6. tedy poslední kolo odehrajeme příště ve skupině B v Lanškrouně. Průběžně jsme na krásném 7. místě ze 16 družstev soutěže přehazované dívek Pardubického kraje. Tuto soutěž bude část družstva hrát ještě příští rok některé i 2 roky.

   Vkládám reakci pana Faltejska:

   pár postřehů k nedělnímu turnaji dívek v přehazované konaného ve Svitavách, kterého jsem se zúčastnil jako řidič, spolu-trenér a asi i asistent. V turnaji nám nechyběl elán ani nadšení ze hry, to, co se nám, ale obloukem vyhýbalo, bylo "štěstí" a že jsme ho potřebovali, minimálně plnou fůru :-).  Ze zaslouženého postupu do skupiny A z minulého kola v Pardubicích, jsem si chvílema ve Svitavách připadal, že ty naše cácorky se nějak zmenšili a pololetní prázdniny si o dva týdny protáhli u PSP, nejednou proti nám stáli soupeřky o hlavu větší, které to s razancí smečovali, až se hala otřásala, (chvílemi mi to připadalo, jak kdyby za sítí chtěli umlátit krtky).

   Že nám ostatní hry nevyšly, nás rychle přešlo, protože strejda Petr vymyslel krásné umělecké

fotky před tělocvičnou na houpačce. „Jsme přece Holky, né.“

   Hráli: Esserová Klárka, Rybková Verča, Havlenová Elča, Nováková Domča a Faltejsková Nelča .

   Moc děkuji rodičům Petru H. a Mírovi F., že mě zastoupili v roli trenéra, fotografa i zpravodajce.

Bělková Markéta

Přehazovaná CH+D

Všechny akce