22. 3. 2014 PŘEHAZKA CH LITOMYŠL KP PCE KRAJE

Finálové kolo přehazované chlapců v Litomyšli

   V sobotu 22. 3. 2014 se konalo poslední kolo přehazované chlapců v Litomyšli. Po posledním kole bylo družstvo ČT A na 3. místě a mělo pouze o jeden bod méně než ČT II a chtěli zabojovat, a získat 2. místo v přeboru Pardubického kraje. Pro Pepu Hurta a Míšu Bělku (oba 2003) to bylo naposled, kdy mohli hrát přehazovanou. Bohužel či bohudík jim družstvo ČT II cestu za 2. místem zjednodušilo, jelikož nedorazili. A tak družstvo A hrající ve složení Bělka, Hruška, Hurt a Šumbera obsadilo ve finálovém kole druhé místo  a celkově také. Kluci měli pouze jednoho stejně vyrovnaného soupeře, ostatní družstva přehráli výrazným rozdílem bodů.

   Družstvo B hrálo ve složení Kráčmer (2006), Rybka(2004),  Svoboda(2004) a Štech (2005). Pro Lukáše Rybku a Dominika Kráčmera to byla premiéra a vůbec si neudělali ostudu. Na Dominikovi byl vidět velký pokrok od prosincového barevného volejbalu, kdy hrál poprvé přehazovanou ve dvou. A Lukáš trénuje pouze 3měsíce a hrál skvěle. Kluci vyhráli čtyři zápasy, jako další dvě družstva, ale oni měli lepší skóre a tak se umístili před našimi. Umístili se na 7. místě a celkově na 8. místě.

Z kluků byla znát velká bojovnost a moc si to užili. Pořádající družstvo VK Litomyšl se zhostilo pořadatelství na jedničku s hvězdičkou a v tělocvičně byla skvělá nálada a super atmosféra.  A i když nebyly předávány medaile, kluci kteří skončili na 1. až 3. místě dostali dětské šampaňské. Vzpomněli jsme si na hlášku z filmu S tebou mě baví svět "Přátelé, kamarádi , my Vám ty medaile přivezeme". Naše družstva doprovodili rodiče Lucie Šumberová s Metodějem, p. Kráčmer, Míra Štech coby trenér, početná rodina od Lukáše Rybky .                       Markéta Bělková

Výsledky soutěže přehazovaná chlapci

22. 3. 2014 Litomyšl

1. SY B

2. ČT A

3. SY A

4. SY C

5. CHO

6. SY E

7. ČT B

8. SY D

9. LI B

10. LI A

ČT II. nedorazila.

 

Celkové pořadí:

1. Svitavy A                       85b

2. Č. Třebová A                 72

3. Svitavy B                        65

4. Č. Třebová II.                 57

5. Choceň                           46

6. Svitavy C                        44

7. Svitavy E                        26

8. Č. Třebová B                   25

9. Svitavy D                        21

10. Litomyšl B                      8

11. Litomyšl A                     7          

   

Přehazovaná CH+D

Všechny akce