22. 11. 2015 PŘEHAZOVANÁ D D.ÚJEZD KP PCE KRAJE

22. 11. 2015 PŘEHAZOVANÁ DÍVEK D.ÚJEZD-KP PCE KRAJE.

V neděli 22. 11. 2015 se konala kvalifikace dívek v přehazované. Do soutěže se v této sezóně přihlásilo celkem 40 družstev, které se po kvalifikaci rozřadí do 4 výkonnostních skupin. Systém soutěže je -  první tři družstva po každém turnaji postupují do výkonnostně lepší skupiny a naopak poslední tři družstva padají do skupiny výkonnostně horší.

Kvalifikační turnaj Česká Třebová A,B,C,D odehrála v Dolním Újezdu především s družstvy Dolního Újezdu a Č.T. mezi s sebou.

Hodnocení za družstva B,C,D:

Kvalifikace rozřadila naše družstva do následujících skupin a to: Česká Třebová „C a D“ do třetí výkonnostní skupiny. Česká Třebová „B“ bude první turnaj začínat ve skupině čtvrté.

V celkovém hodnocení bych ráda děvčata pochválila za jejich snahu a bojovnost. Naše družstva byla výkonnostně sestavená tak, aby týmy byly vyrovnané a zkušenější děvčata doplnila děvčata, která začala s volejbalem o něco později. Hráčky se při jednotlivých zápasech pravidelně střídaly.

Tím chceme docílit toho, aby se celý kolektiv výkonnostně vyrovnal a následná práce mohla být s celým týmem jednotná a koncepční.

Soupeřky Dolního Újezdu nás v herních dovednostech převyšovaly a to zejména výbornou taktickou hrou. Bylo jasně vidět, že děvčata mají natrénováno, kam míč umístit, kde jsou volné prostory těžko pro nás chytatelné. Rozhodně jsem ráda, že jsme měly možnost hrát právě s Dolním Újezdem neb kvalitní soupeř je pro nás vždy herním přínosem.

Naše děvčata mají pěkně zvládnutý pohyb na hřišti a tím zvládají vychytat těžké míče. Co zatím neumíme, je právě to v čem nás soupeř převyšoval a to je účelně umístit míč do pole soupeře. Neumíme to především proto, že to není součástí našeho tréninku. Náš trénink je sestaven s jinými prioritami s dlouhodobějším výhledem.

Přesto musím říci, že umístění družstva „B“ v poslední výkonnostní skupině je trochu zklamáním. Ne z pohledu výsledku jako takového, ale protože děvčata mají natrénováno více než dokázaly v zápase zahrát.

Další turnaj hrajeme již 6. 12. 2015.

Perličky: Z turnaje máme spoustu zážitků i mimovolejbalových

…….cestujeme autobusem s plyšáky…..chodíme pěšky a zpíváme „ veselé“ písničky…..JE NÁM SPOLU FAJN!!!

Hrály:

Adamová, Drymlová, Dvořáková, Hondlová, Charouzová, Kaplanová, Kovářová, Lánová, Očenášová, Polášková, Preisslerová,Šindelářová, Špaisová, Zemanová

H. Dvořáková.

Výsledky soutěže Krajský přebor přehazovaná dívky

22. 11. 2015 PO, DÚ, SY, LA

A                           B                           C                           D

1. PO A                1. DÚ C                1. SY A                 1. LA B

2. CHO A             2. DÚ B                2. SY B                 2. LA A

3. CHO B             3. DÚ D                3. SY E                  3. LI B

4. PO C                4. DÚ A                4. ŽI A                  4. LI A

5. CHV                 5. ČT A                 5. SY D                 5. LA C

6. PO B                6. ČT C                 6. SY C                 6. LA D

7. PO D                7. ČT D                 7. VM B               7. LA E

8. CHO C             8. DÚ F                8. ŽI B                  8. LI C

9. CHO D             9. ČT B                 9. VM A               9. LA G

10. DÚ E              10. ŽI C                10. LA F

Další kolo se hraje 6. 12. 2015.

A skupina: pořadatel D. Újezd: DÚ B, C, D, PO A, CHO A, SY A, B, LA A, B, CHO B

B skupina: pořadatel Litomyšl: LI A, B, SY D, E, PO C, DÚ A, ŽI A, CHV, ČT A, LA C

C skupina: pořadatel Vysoké Mýto: VM B, PO B, D, ČT C, D, SY C, LA D, E, ŽI B, LI B

D skupina: pořadatel Choceň: CHO C, D, DÚ E, F, ČT B, VM A, ŽI C, LA F, G