24.9.2022, VOLEJBAL, KVALIFIKACE KP PARDUBICKÉHO KRAJE  A KRAJE   VYSOČINA KADETŮ A JUNIORŮ.

Netradičně s krajem Vysočina se bude hrát v sezoně 2022/2023 základní část soutěže pro juniory a kadety. Kvalifikaci skupiny A jsme pořádali u nás v České Třebové. Hostili jsme družstvo juniorů z Pardubic a Letohradu a družstva kadetů z Chocně.

Kluci opět nehrají v základní sestavě (stále je zraněný nahrávač Michal Bělka) musí opět nahrávat Michal Štech. Přesto vstupujeme do kvalifikace s velkým elánem, hrajeme důsledně na obraně jak v poli, ale i u sítě a vyhráváme lehce všechna tři utkání. Naše družstvo má 3 kluky, kteří v loňské sezoně začali s volejbalem a ještě neměli možnost se zapojit do zápasů. V průběhu zápasů zapojujeme všechny kluky a každý z nich získává pro své družstvo cenné své první přímé body z podání a účinného zásahu v poli - Honza Kalas, bodů na útoku Jan Bureš a Matěj Štantejský.

Č. Třebová U22           -           Letohrad U22              2:0 (8,11)

Č. Třebová U22           -           Choceň U20                2:0 (12,13)

Pardubice U20 -           Č. Třebová U22                       0:2 (-15,-11)

Za družstvo hráli: Bureš, Hruška, Kalas, Kalousek, Svojanovský, Sýkora, Štech, Šumbera a Štantejský .

Bělková Markéta

Junioři a juniorky