25. - 26. 3. 2023 VOLEJBAL, JUNIORKY ČP ČR RAŠKOVICE.

O víkendu 25.-26. 3. 2023 jsme navštívili český pohár v Raškovicích a bylo to fakt bezva. Na tento víkend jsme odjeli s 9 hráčkami, připravenými na šest zápasů, ale díky tomu, že Litomyšl nedorazila nás čekalo pouze pět zápasů.

Jako první jsme se utkaly se Vsetínem, s kterým se většina z nás setkala už na minulém kole ČP, a proto jsme do zápasu šly připraveny na těžké příjmy a vysoké bloky. S naším nasazením do hry jsme proto tým Vsetín porazily 2:0 a získaly naše první tři body.

Druhý zápas jsme hrály proti domácím Raškovicím, které s sebou měli velkou podporu diváků, ale i přesto jsme je zvládly porazit 2:1. Zápas byl napínavý do poslední chvíle a každá z nás v zápasu udělala pár svých chyb, ale zabojovaly jsme a společnými silami zápas zvládly.

Poslední zápas soboty po dlouhé odpolední pauze byl s Napajedly, ve kterém se nám příliš nedařilo. Dolehla na nás únava a možná i díky nedostatečnému rozcvičeni jsme tento zápas prohrály 0:2. Po celém dni jsme znovu načerpaly sílu dobrou večeří a skvělou společností.

Druhý den jsme začaly zápasem proti Valašskému Meziříčí a po sobotním odpočinku jsme na hřišti předvedly dobrý výkon a zvítězily 2:0. Poslední zápas nás čekal s Mnichovým Hradištěm, u kterého jsme věděli, že pokud ho porazíme tak postupujeme. Do zápasu jsme proto šly s velkým nasazením a byl to opravdu vyrovnaný souboj. I přesto, že pár míčů se nám nepodařilo, tak jak bychom si představovaly, jsme do toho daly všechno a poslední výhrou a postupem jsme zakončily krásný víkend. Celou skupinu jsme vyhrály a postupujeme do skupiny B.

Těšíme se na příště, na dalším skvělém místě.

Hrály: Valterová, Havránková, Očenášová, Kaplanová Adéla, Šindelářová, Polášková, Macháčková, Beranová, Kaplanová Anna

Trenéři: Honzík Valter, Staník Kaplan

Zapsaly: Kaplanová Anna, Macháčková Viktorie