17. 3. 2022 VOLEJBAL JUNIOŘI, DOHRÁVKA ODLOŽENÉHO ZÁPASU S LITOMYŠLÍ.

Ve čtvrtek 17.3.2022 jsme ve své tréninkové tělocvičně dohrávali zápas s Litomyšlí. Podle postavení v tabulce neměli mít kluci se soupeřem herní problém. Tak to i dopadlo. Kluci zvítězili 2 x 3:0, ale 2.set. zápasu byl velmi vyrovnaný a kluci z Litomyšle by si za bojovný kolektivní výkon v tomto setu zasloužili vyhrát, ale u našich kluků se projevila větší zkušenost. Zápas byl pro všechny naše kluky vlastně dost složitý. Kluci dlouho neodehráli žádný zápas. Díky zranění M. Bělky musel na nahrávce zaskočit M. Štech. Na svém postu nastoupil vlastně jen Vláďa Hruška, Tomáš Kalousek a Ondra Lukáš. Tím že jsme chtěli v max. míře zapojit mladší kluky, H. Vávru a S. Svojanovského, tak ostatní hráči museli alternovat na jiných postech. Nebylo to jednoduché, ale klukům patří dík, že to zvládli a že mladším klukům zjednodušili postupné zapracování do družstva ve hře. H. Vávra a S.  Svojanovský své úkoly zvládli a patří jím dík. Milé bylo, že přišel kluky hlasitě, neúnavně povzbudit smolně zraněný M. Bělka. Klukům to pomohlo.

K zápasům nastoupili: Štech, Kalousek, Šumbera, Sýkora, Hruška, Vávra, Svojanovský a Lukáš.

Č. Třebová-Litomyšl 3:0, 3:0