12. 5. 2018 JŘI POLIČKA KP 2

12. 5. 2018, VOLEJBAL MUŽŮ, Č. TŘEBOVÁ-POLIČKA.

Dne 12. 5. nás v České Třebové navštívili muži z TJ Spartak Polička. Dvojutkání jsme odehráli na domácí půdě, na kurtech Na Skále. Třebovské hochy tentokrát coachoval trenér Stanislav Fišar. Do tohoto dvojutkání se nám od posledního zápasu v Chocni obměnila sestava o Jaroslava Jirečka, za to Lukáš Skřivánek se tohoto zápasu nezúčastnil.

V prvním zápase jsme zkusili stejnou taktiku jako v Chocni, Viktor Pejchal hrál na postu nahrávače a Michal Bělka v rozdílném dresu hrál v poli na liberu. Tím pádem se nám rozšířili řady útočníků o Jirečka. První dva sety jsme hráli v základní sestavě (Skřivánek-U, Pejchal-N, Červinka-B, Koudelný-B, Kostka-S a Kadlec-S). Do třetího setu trenér sestavu lehce prostřídat. Na smeči se prostřídali Lukáš za Kostku, Skřivánek místo Koudelného zaujmul post blokaře a Jireček hrál na universálu. Tato změna přinesla ovoce a tento set se stal nejúspěšnější pro tento zápas (21), Prohra 0:3.

Do druhého zápasu byli prostřídáni smečaři. Kostka se vrátil ze střídačky a Kadlec střídal. V tomto zápasu byli k dispozici oba nahrávači, jak Viktor Pejchal tak i Michal Bělka, který na postu nahrávače v tomto zápase nastoupil. Na liberu tentokrát hrál Jaroslav Jireček. Druhý zápas jsme taky prohráli 0:3 (-16, -19, -14). Nejbližší zápas máme 10. 6., tak se nám snad už zadaří lépe.

Oddíl reprezentovali: trenér Stanislav Fišar, Koudelný, Červinka, Bělka, Pejchal, Skřivánek V., Lukáš, Kostka, Jireček a Kadlec.