27.-29.12.2017 JKY+JŘI SOUSTŘEDĚNÍ

 VOLEJBALOVÉ DRUŽSTVO 1. LIGY JUNIOREK, ABSOLVOVALO TRADIČNÍ ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ.

 

Od středy 27. do pátku 29. 12. 2017, proběhlo denně od 9,30 hod, tradiční zimní soustředění v hale Na Skále. Soustředění probíhalo ve čtyřech fázích, dvě dopoledne a dvě odpoledne, ukončené cvičením, na protažení zatížených svalových partií.  Poslední den soustředění končilo hodinou kompenzačních cvičení, které vedla J. Rejmanová.                                                                                                                                                              Úkolem soustředění bylo připravit juniorky fyzicky a technicky na další část soutěže 1. ligy juniorek, která bude fyzicky velice namáhavá vzhledem k nízkému počtu hráček. Náplň jednotlivých tréninkových jednotek, byla fyzická příprava, konkrétně dolních končetin, svalového korzetu, břišních svalů, horní a dolní části těla, atd. prokládaná intenzivním technickým cvičením s míči a technickým zdokonalením jednotlivých herních cvičení. Dále jsme pracovali na zdokonalení koordinačních nároků na jednotlivé hráčky.  

Soustředění se pod vedením Rostislava Hanzelky, účastnily dívky v rozsahu tréninkových jednotek:                                                                 1. Šplíchalová Veronika, účast na 15 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)  2. Bečičková Michaela,  účast na 10 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)  3. Foldynová Natálie, účast na 15 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)      4. Hladílková Sabina, účast na 15 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)     5. Kašparová Tereza, účast na 5 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)        6. Klimková Linda, účast na 15 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)          7. Pešková Tereza, účast na 7 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)                                       8. Voleská Kristýna, účast na 15 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)         9. Voleská Kristýna, účast na 15 tréninkových jednotkách  (počítám i protažení a kompenzaci)    

Desátá hráčka Kristýna Bělková má zlomený malíček na dolní končetině, takže se neúčastnila.

Musím pochválit dívky za vlastní účast na soustředění, zodpovědný přístup a úsilí, které tréninkům věnovaly. Zároveň musím s potěšením přiznat, že na všech dívkách bylo jednoznačně vidět jejich výkonnostní zlepšení.  Byla radost vidět, jak bojují, jak sebou „mlátí a snaží se zvednout každý míč“. 

Soustředění se účastnili i někteří chlapci hrající 1. ligu juniorů v rozsahu 27. 12. trénovalo 7 chlapců, 28. 12. trénovali 3 chlapci a 29. 12. trénovali 4 chlapci.

Dne 30.12.2017     Zpracoval Rostislav Hanzelka  

Junioři a juniorky

Všechny akce