11. 10. 2020, VOLEJBAL, JUNIORKY Č. TŘEBOVÁ-CHVALETICE.

TJ Sokol Česká Třebová  –  Energetik Chvaletice                 3 : 1       25:17, 25:9, 22:25, 25:17

První zápas začínáme dobře, hrajeme s přehledem a vysoko vedeme. Bohužel družstvo začíná proti soupeři, který jakkoliv vrací míče, polevovat v úsilí a dělat vlastní chyby. Takže soupeř udělal 17 bodů, ale ve skutečnosti udělal pouze 3 body, zbytek českotřebovská děvčata. Druhý set je lepší prvního, povolujeme soupeři pouze 9 míčů. No a co se dělo potom, byla hrůza. Od začátku třetího setu prohráváme. V koncovce setu se daří vyhrávat  22:20, ale nejsme schopné se domluvit na zvednutí dlouhého míče v poli a psychicky odpadáme. Jestli nejsme schopné úspěšně dohrát štěstěnou nabízené míče, štěstěnu svou neschopností urážíme.  Ostatně důsledek tohoto výpadku byl znát začátkem třetího setu, kdy od začátku prohráváme. Chápu, že herní úroveň soupeře českotřebovské dívky nepřinutí makat naplno, ale nějaká hranice tam být musí. Začíná se dařit a s přehledem dohráváme třetí set. Vyhráváme 3:1.

TJ Sokol Česká Třebová  –  Energetik Chvaletice             3 : 0       25:10, 25:16, 25:20

Druhý zápas byl o něco lepší prvního, ale opět vlastní chyby z důvodu nízkého soustředění a úsilí, nás provázejí  po celý druhý zápas. Bohužel  i tento mizerný výkon stačil na vítězství. Jediná výhoda absolvování těchto zápasů je, že se zde mohou vyhrávat mladší dívky.  Vyhráváme 3:0.