3. 9. 2023 VOLEJBAL, JUNIORKY TURNAJ NÁCHOD.

V neděli 3.9.2023 náš tým odjel na druhý přípravný turnaj do Náchoda. Turnaj byl rozlosován do tří skupin spojených kategorií a my jsme ten den hrály jako kategorie U20. Do základní skupiny nám los přisoudil tři týmy v kategorii u18. V tomto případě náš cíl byl zvyknout si co nejdříve na venkovní podmínky, co nejlépe se "rozehrát" a vyhrát skupinu. To se nám také povedlo:

ČT: Náchod U18 2:0

ČT: Pouchov U18 2:0

ČT: Staré Město U18 2:0

Tím pádem postupujeme z prvního a budeme hrát o 1.-3. místo s týmy, co také vyhrály svoji skupinu.

Jako první nás čekal už v naší kategorii Chlumec nad Cidlinou, se kterým jsme se už v minulé sezoně potkaly a budeme s ním hrát letos i první ligu. Výkon byl z obou stran vyrovnaný a bojovný, ale chyby na naší straně nás dovedly až do tie breaku, který těsně prohráváme.

ČT: Chlumec nad Cidlinou U20 1:2

Další a poslední zápas jsme hrály proti Náchodu u22. Soupeřky byly v některých situacích lepší a první set prohráváme. Druhý set se táhne ve stejném duchu a značně prohráváme. Nakonec, ale svojí vzájemnou podporou a bojovností tlačíme set až do koncovky. Tento set nám dal naději do budoucna, že i z hodně špatného stavu se dá dostat. Sice prohráváme těsně v koncovce, ale tento zápas byl pro nás přínosný více než jakýkoliv jiný.

ČT: Náchod U22 0:2

Celkově je z toho pro nás 3. místo na turnaji. Přípravný turnaj ukázal, na čem je ještě potřeba do začátku sezóny zapracovat, ale s umístěním jsme spokojené.

Hrály: Polášková, Kaplanová, Havránková, Šindelářová, Jebousková, Pötterová, Valterová, Beranová, Očenášová

Hráčky.

Junioři a juniorky