21.-22. 11. 2015 JKY H.KRÁLOVÉ ČP

21. – 22. 11. 2015 ČESKÝ POHÁR JUNIOREK HRADEC KRÁLOVÉ.

Ve dnech 21. – 22. 11. 2015 pokračoval po předešlé kvalifikaci Český pohár juniorek prvním kolem.  Pořadatelem je Slávia Hradec Králové, která uspořádala tento turnaj pro tři osmičky,             A – C – D. Českotřebovská děvčata hrají třetí osmičku.

Sobota 21. 11. 2015

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ ČERVENÝ KOSTELEC                           2 : 0   25:18, 25:20. Soupeř hraje 1. Ligu KKY je ve skupině na 3. místě. První zápas, pomalu se rozehráváme.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – VŠSK SLAVIA ČESKÉ BUDĚJOVICE         2 : 0   25:21, 25:22 Velice ambiciózní trenér a družstvo.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – VK BENEŠOVSKÁ 1. VOLEJBALOVÁ       2 : 0   25:17, 25:18

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ SLOVÁCKÁ SLÁVIA UH. HRADIŠTĚ   2 : 1  15:25, 25:15,                  15:7         Soupeř hraje 1. Ligu KKY.                                                                                                                                                 Tento zápas jsme odehráli  po 4,5 hodinovém čekání, protože v průběhu turnaje  Č. poháru JKY pořadatelé  zrušily dopoledne dva kurty z důvodu I. Ligy žen H. Králové -  Střešovice    a odpoledne opět dva kurty z důvodu odehrání I. Ligy mužů  H. Králové – Choceň. Takže jsme tento zápas začali hrát v 19,30 hod. Plánovaný zápas ČT – Opava od 18 hod. byl přeložen na neděli.  První set prohráváme, protože po této dlouhé době dívky pěkně zatuhly a hrát jdou z časových důvodů bez delšího rozehrání a rozesmečování. Po velice špatném začátku, kdy dostáváme pěknou „dardu“, na hřiště pouštím lavičku, aby se dívky více motivovaly. Do druhého setu pouštím základ a průběh druhého a třetího setu je již zahrán bez problémů. Po odehrání tohoto zápasu,  cestujeme ve 21 hod. domů.

Neděle 22.11.2015

Z České Třebové odjíždíme ráno v 6,30 hod. zpět do Hradce Králové k dalším třem kolům ČP.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – VOLEJBAL VYŠKOV                                  2 : 0   25:17, 25:11 Družstvo Vyškova je nám soupeřem v 1. lize juniorek, zde jsou z části kadetky.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ ORION PRAHA                           2 : 0   25:17, 27:25  V  kvalifikaci, nás dívky z Orionky 1:2 porazily. Nyní jim to vracíme.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – SK HAPPY SPORT OPAVA                         2 : 0   25:14, 27:19. S družstvem Opavy hrajeme o 1. místo. Potřebujeme vyhrát jeden set na první místo. Celkem snadno vyhráváme 2:0.

Je zbytečné se rozepisovat o jednotlivých zápasech.  Dívky hrály výborně, za což dostaly pochvalu i od trenérů soupeřů.

Hrála a střídala: kapitánka Šplíchalová Veronika, Bělková Kristýna, Pešková Tereza, Klimková Linda, jako libero hrála do svého zranění Foldynová Natálie, (běžela zvednout míč a narazila loktem do topení), Voleská Kristýna, Bečičková Michaela, Nerudová Monika, Václavková Hana a na zkušenou přijely i dívky z Moravské Třebové, Kliglová Dominika, Křečková Aneta a Fikrová Viktorie, které jsem někdy pustil do vyhrané koncovky setů, protože se ještě seznamují s obranným a útočným postavením na hřišti.