30. 8. 2020 VOLEJBAL, KP MUŽŮ 2 TŘÍDY V LETOHRADĚ.

Dnešním dnem, 30. 8. 2020, začala družstvu mužů, tedy juniorů, kadetů a několika bývalých juniorů, soutěž předehrávkou v Letohradě. Před 14 dny skončilo soustředění, které bylo zakončeno turnajem v Písečné a od té doby kluci absolvovali několik tréninků. Takže určitá větší rozehranost, mohla být na naší straně. Od začátku prvního zápasu se to potvrdilo. Kluci měli na hřišti převahu, a když zrovna nedělali více chyb, než soupeř, tak měli zápas pod kontrolou. Ve druhém zápase u soupeře došlo ke změně sestavy. Hra soupeře se zkvalitnila a naše družstvo už nemělo tak přesný příjem a zpracování volných balónů, takže jsme nemohli tolik útočit přes střed, ale smečaři nás dnes podrželi. O výsledku druhého zápasu se rozhodovalo v tie-breaku, který měli kluci pod kontrolou a asi zaslouženě zvítězili. Výkon byl dnes nadprůměrný. Určitá nerozehranost byla ještě cítit. Musíme určitě zlepšit zakládání útoku a zpřesnit hru středem sítě. Kvalitní a bojovný výkon v dresu České Třebové předváděli: Bělka, Hruška, Kadlec, Lukáš, Svoboda, Štech a Menc-dnešní debutant v kategorií mužů, který předvedl odvážný výkon.

Letohrad-Č. Třebová 1:3, 2:3

MK