19. 9. 2020 VOLEJBAL, KP MUŽŮ 2 TŘÍDY Č. TŘEBOVÁ-CHOCEŇ B.

Dnes 19. 9. 2020 jsme za slunného a mírně větrného dne sehráli další kolo KP mužů Pardubického kraje, proti družstvu Chocně. Před prvním zápasem jsem na kluky apeloval, aby se vyvarovali zbytečných nevynucených chyb, že to bude proti dnešnímu soupeři hodně důležité. Soupeř dnes nevynikal kvalitním útokem, a tak cesta k vítězství mohla vést přes malou chybovost. Bohužel se první dva sety prvního zápasu odehrávali v režii našich chyb. Ve třetím setu došlo k mírnému zlepšení, ale soupeř si už vedení pohlídal. Do druhého zápasu jsem udělal drobné změny v sestavě, ale obraz hry byl neuspokojivý. Úseky bez chyb, s kvalitní hrou se střídaly s úseky s velkou chybovostí. Do druhého setu jsem opět trochu pozměnil sestavu a obraz hry se změnil. Měně chyb a najednou vyhráváme další dva sety. Čtvrtý set z naší strany byl bídný. Do rozhodujícího setu jsem sestavu ponechal, i přes prohru ve čtvrtém setu. Od začátku naše družstvo prohrávalo. Ne více jak o 3 body, ale prohrávalo. Do koncovky jsem posílil střídáním obranu v poli Sykorou a kluci vybojovali vítězství, což bylo pro ně velkou zkušeností. Prohrávat v koncovce pátého setu a otočit stav do vítězného konce je pro kluky velkou zkušeností. K zápasům nastoupili: Bělka, Hruška, Kadlec, Skřivánek, Šplíchal, Sykora a Štech.

Č. Třebová-Choceň B 0:3, 3:2

MK