10. 10. 2020 VOLEJBAL, KP MUŽŮ 2 TŘÍDY SVITAVY B-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 10. 10. 2020 sehráli kluci poslední podzimní zápas krajského přeboru mužů 2. třídy. Soupeřem nám bylo družstvo Svitavy B, které je složeno z hráčů, kteří hrají přes zimu krajský přebor 1. třídy a juniorů. Přes velkou marodku jsme dali dohromady slušnou sestavu-M.Štech na nahrávce, J. Sykora na diagonálním postu, Skřivánek V. a J. Kadlec na smeči, na středu V. Hruška a S. Svoboda a na liberu C. Šumbera. Bylo jasné, že tato sestava, která toho spolu mnoho neodehrála, se bude trochu zpočátku na hřišti hledat. A bylo tomu tak. První dva sety, nebyly z naší strany tak špatné a nebýt toho, že jsme měli v každém setu jeden výpadek koncentrace, kdy jsme udělali šňůru chyb, mohl být výsledek příznivější. Třetí set prvního zápasu byl nejslabší. Do druhého zápasu nastupuje stejná sestava. Hraje kvalitativně lepší zápas, soupeř znervózní a v podstatě jsme měli zápas ve svých rukou. Ve čtvrtém setu jsme mezi stavem 15-20 zkazili 3 lehké servisy a myslím si, že nás stáli vítězství ve čtvrtém setu, který jsme prohráli 25:27 a soupeř tak srovnal na 2:2. V tiebreaku se klukům už tak nedařilo a zápas prohráli 2:3. Za předvedenou hru a bojovnost chci kluky pochválit. Určitě byly pro ně zápasy přínosem a novou zkušeností. K zápasům nastoupili: Svoboda, Hruška, Kadlec, Skřivánek, Šumbera, Sykora a Štech.

Č. Třebová-Svitavy B 0:3, 2:3