26. – 27. 11.  2022 VOLEJBAL, JUNIORKY ČP ČR TÁBOR.

O víkendu 26. a 27. listopadu, českotřebovské kadetky (U20) odehrály první kolo Českého poháru v Táboře.

V sobotu na nás nastoupily jako první domácí hráčky z Tábora. Proti sobě už jsme hrály v kvalifikaci a byl to náš nejhorší zápas téhle sezony. Proto jsme měly velkou motivaci je porazit. Po zhruba půl hodině soupeřky porážíme 2:0 (25:9 a 25:15). Druhý zápas hrajeme proti hráčkám z Brandýsa nad Labem. První set se nám nepovedl. Druhý set byl lepší, ale bohužel nebylo v našich silách soupeřky porazit a prohráváme 0:2 (13:25 a 20:25). Na třetí zápas na nás nastoupily hráčky z SK Třebínu. Bohužel se nám nic nedařilo a prohráváme 0:2 (18:25 a 16:25). Poslední sobotní zápas hrajeme proti Chlumci nad Cidlinou. První set byl hodně vyrovnaný, ale bohužel koncovku jsme nezvládly. V druhém setu jsme si poprvé pohlídaly koncovku a tento set vyhráváme. Do tie-breaku jsme nevstoupily dobře, ale naštěstí se nám povedlo skóre otočit a zápas vyhráváme 2:1 (24:26, 25:19 a 15:10).

V neděli jsme nastoupily proti Valašskému Meziříčí. Před zápasem jsme si řekli, že nebudeme hrát na jednu hráčku, bohužel většina míčů letěla na ní. V prvním setu bylo v našich silách je porazit, ale bohužel v druhém setu přišel, „zkrat‘‘, takže hra šla do tie-breaku, který těsně prohráváme. Zápas jsme tedy prohrály 1:2 (28:26, 11:25 a 13:15). Poslední zápas hrajeme proti Mnichovu Hradišti. Bohužel se nám nepovedla ani jedna koncovka a prohráváme 0:2 (24:26 a 24:26).

Tohle kolo se nám vůbec nepovedlo v koncovkách. Proto jsme 6. v tabulce a příští kolo bude hrát ve třetí skupině.

Trenéři: H. Valter, S. Kaplan

Hrály: H. Kovářová, Adélka Kaplanová, Anička Kaplanová, B. Šindelářová, B. Očenášová, A. Beranová, N. Řeháková, K. Valterová, E. Polášková