16. 9. 2023 VOLEJBAL, JUNIORKY 1. LIGA CHLUMEC NAD CIDLINOU-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 16.9.2023 jsme odjely na první ligový zápas sezony do Chlumce nad Cidlinou. Tento tým už dávno známe a bylo nám jasné, že to bude náročné. Ještě k tomu měl Chlumec vynikající podporu fanoušků. Tíží nás bohužel zranění hráček a volný flek na bloku, takže hrajeme bez libera a poměrně dost se alternuje se sestavou. Už od začátku jsou výkony vyrovnané a taháme se o každý míč. Soupeřky chtějí, ale také vyhrát a nám se povedlo vyhrát až třetí set. Vlastní chyby a občas zmatek a nedomluva na hřišti nám připisují prohru 1:3.

Do druhého zápasu jdeme s tím, že to chceme konečně zlomit, ale každý set se opět dostává až do dlouhých koncovek. Dostáváme se až na stav 2:2. Opět svojí týmovostí dokazujeme, že se tak snadno nevzdáme, ale v pátém setu už ubývají síly i hlasivky :( Po boji se soupeřkami a chvílemi i sami se sebou nakonec prohráváme v tie breaku 2:3). Sice jsme doufaly v lepší výsledek prvních zápasů, ale věříme, že až holky přijedou na odvetu k nám, karty se už konečně obrátí.

Č.T.- Chlumec nad Cidlinou 1:3, 2:3

Hrály: Polášková, Kovářová, Šindelářová, Kaplanová, Potterová, Valterová, Havránková a podpora Jebousková☺