2. 12. 2017 JŘI PARDUBICE 1.LIGA

2. 12. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  Č. TŘEBOVÁ-SOKOL PARDUBICE.

Dne 2. 12. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy a to doma s družstvem Sokola Pardubice.

Soupeřem pro naše družstvo bylo družstvo Pardubic, které bylo v tabulce bezprostředně před naším družstvem. Chtěli jsme v obou zápasech zvítězit. Komplikace nastala několik dní před zápasem nemocí Viktora Pejchala a v sobotu ráno nemocí Jirečka. Svoji premiéru  v kategorii juniorů si odbyl v základní sestavě na postu nahrávače Michal Bělka.

Protože se stále snažím dávat příležitost všem hráčům, tak do prvního setu prvního zápasu nastoupila sestava Bělka, Skřivánek, Kadlec, Lukáš, Hubáček a Šplíchal. Přeci jenom zásah do sestavy, kdy nahrává jiný nahrávač, je velká, a tak se družstvo zpočátku hledalo a zvykalo si na novu situaci. Do druhého setu nastoupil místo Hubáčka Koudelný a místo Lukáše Kostka. Hra byla stále neurovnaná. Až ve třetím setu se začal obraz hry měnit. Nastoupil opět Lukáš a místo Koudelného Červinka. Třetí set vyhráváme, do čtvrtého setu se sestava nemění a celý set až do stavu 24:19 vedeme. Pak se klukům nepodařilo uhrát poslední bod  a set nepochopitelně prohráváme. Třetí a čtvrtý set naše družstvo odehrálo ve velkém stylu, dařila se nám hra středem (Šplíchal a především Červinka) a k hlavním tahounům týmu Skřivánkovi a Kadlecovi s přidal i Lukáš. Hru řídil dobrou náhrou Bělka. Škoda prohrané koncovky, protože rozhodující pátý set by byl vítězný pro naše družstvo (pravděpodobně). Do druhého zápasu se sestava točila ve stylu prvního zápasu. Po prvním prohraném setu, druhý vyhráváme (Bělka, Skřivánek, Kadlec, Kostka, Koudelný a Šplíchal) a sestava pokračuje i ve třetím setu. Ale bohužel družstvo vyrábí zase mnoho chyb a tak nastupuje postupně Červinka a Lukáš, ale družstvo už nemá morál průběh zápasu otočit. Je to škoda, protože soupeř byl dnes k poražení. Dnes se nám dařil příjem, útok ze středu a z obou kůlů. Bohužel hra v poli, především vykrytí vlastního útoku se nám dnes moc nedařila. Máme na čem pracovat. Klukům bojovnost nechybí, jen těch vlastních chyb je stále mnoho, ale kluci mají chuť pracovat na zlepšení, a za to mají moji pochvalu.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Bělka, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka, Červinka, Hubáček  a Skřivánek.