27. 1. 2018 JKY Č.KOSTELEC 1. LIGA

27. 1. 2018 1.LIGA JUNIOREK Č. KOSTLEC-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 27. 1. 2018 odjíždíme k dalšímu pokračování 1. ligy juniorek k 17. a 18. kolu do Červeného Kostelce.

VOLEJBAL ČERVENÝ KOSTELEC – TJ SOKOL GEODÉZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ  3 : 2  25:16, 16:25, 23:25, 25:17, 15:5

Od začátku prvního setu hrajeme s obrovskými výpadky herní činnosti. Problémy naší hry jsou stále stejné. Není z čeho nahrávat ani útočit, takže míče kazíme, nebo přehráváme. Nyní je jednoznačně cítit neúčast N. Foldynové, která jako libero střídala hůře přihrávající blokařky a hráčky smečařky. Řídila obranu. Prohráváme 2:3.

VOLEJBAL ČERVENÝ KOSTELEC – TJ SOKOL GEODÉZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ  1 : 3  20:25, 23:25, 25:19, 24:26

Českotřebovské dívky se začínají se chytat, změnila se rychlost pohybu, takže jsou dříve u míčů,           a konečně začínají o míče bojovat. Vyhráváme první set 25:20, ve druhém setu jsme vedli v koncovce 22:19, trochu nejistoty, ale vyhráváme 25:23. Do třetího setu nenastupují českotřebovská děvčata zrovna šťastně. Od začátku setu stále prohrávají. Podaří se stáhnout ztrátu na 1-2 body, ale koncovku třetího setu již nezvládají. Stejně začaly českotřebovské dívky čtvrtý set, prohrávají, 6:10, 9:15, 15:20. Za stavu 15:20, se děvčata překvapivě „kousla“ a zvýšeným úsilím na hřišti stahují soupeřův bodový náskok, až na 19:21, 24:24. Nyní již věřím, že vyhrají. O předposlední míč tohoto setu, se  bojuje na jedné i druhá straně. Vyhráváme čtvrtý set 26:24 a 2. zápas 3:1.

Pod vedením R. Hanzelky a opět skvělého fandy P. Štefana, Sokol Č. Třebová reprezentovala: V.Šplíchalová, V. Štefanová, L. Klimková, K. Bělková, K. Voleská, S. Hladilková a M. Bečičková.  Skupina 1. liga juniorky - 1. část soutěže, skupina C (1-JKY-