10. 3. 2018 ŽENY NYMBURK 2. LIGA

10. 3. 2018 VOLEJBAL ŽEN, Č. TŘEBOVÁ-NYMBURK.

V sobotu 10. 3. 2018 se třebovské volejbalistky utkaly na domácí palubovce s týmem z Nymburka. Soupeřky nás v prvním zápase překvapily bojovností a dobrou přihrávkou. Hlavně díky tomu získaly první set v poměru 25:21. Na další průběh zápasu už jsme se zkoncentrovaly, přitvrdily na servisu a nepřipustily žádný další prohraný set.

Průběh druhého zápasu byl už zcela v naší režii. Ani tak však nechyběly dlouhé vyčerpávající výměny, kterých jsme si užily dost i v prvním setu. Dvěma výhrami a ziskem šesti bodů jsme si upevnily první místo v tabulce.

Sestava: Divišová Marie, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana,                 Kubová Radka, Mikulecká Barbora, Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla.

Česká Třebová – Nymburk 3:1 (-21,17,8,21)

Česká Třebová – Nymburk 3:0 (17,18,21)